Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Wireless A/V for HDMI Devices
€524,72(excl. BTW)
€634,91(incl. BTW)
MSA Compliant 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) Transceiver Module (Multimode, 850nm, 550m, LC) - TAA Compliant
€52,57(excl. BTW)
€63,61(incl. BTW)
Cisco GLC-T Compatible 1000Base-T SFP (mini-GBIC) Transceiver Module (Copper, 100m, RJ-45) - TAA Compliant
€69,20(excl. BTW)
€83,73(incl. BTW)
Cisco GLC-SX-MMD Compatible 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) Transceiver Module with Digital Optical Monitoring TAA Compliant
€65,88(excl. BTW)
€79,72(incl. BTW)
Transceiver Module Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR Compatible 10GBASE-SR MMF SFP+
€231,64(excl. BTW)
€280,29(incl. BTW)
Transceiver Module Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR Compatible 10GBASE-LR SMF SFP+
€463,28(excl. BTW)
€560,57(incl. BTW)
Transceiver Module Force10[R] GP-XFP-1S Compatible 10GBASE-SR MMF XFP
€231,64(excl. BTW)
€280,29(incl. BTW)
Transceiver Module 3COM© 3CSFP92 Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (mini-GBIC)
€282,46(excl. BTW)
€341,78(incl. BTW)
Transceiver Module Cisco XFP10GLR-192SR-L Compatible 10GBASE-LR SMF XFP
€476,92(excl. BTW)
€577,07(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste