Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Vsp G SAS Cable 1m

HITACHI

Vsp G SAS Cable 1m

Referentie:
HDW-F850-SCQ1.P
€296,37(excl. BTW)
€358,61(incl. BTW)
Vsp G SAS Cable 1.5m

HITACHI

Vsp G SAS Cable 1.5m

Referentie:
HDW-F850-SCQ1F.P
€321,06(excl. BTW)
€388,48(incl. BTW)
Vsp G SAS Cable 3m

HITACHI

Vsp G SAS Cable 3m

Referentie:
HDW-F850-SCQ3.P
€456,90(excl. BTW)
€552,85(incl. BTW)
SAS External Cable (df-f850-sc3.p)

HITACHI

SAS External Cable (df-f850-sc3.p)

Referentie:
DF-F850-SC3.P
€938,50(excl. BTW)
€1.135,58(incl. BTW)
Hitachi G610.8P 8-16GB SWL SFP AC

HITACHI

Hitachi G610.8P 8-16GB SWL SFP AC

Referentie:
HD-G610-8-16G-0.P
€6.689,93(excl. BTW)
€8.094,81(incl. BTW)
Hitachi VSP G200 10TB 7.2K rpm LFF Disk

HITACHI

Hitachi VSP G200 10TB 7.2K rpm LFF Disk

Referentie:
HDW2-F800-10RHLM.P
€1.595,82(excl. BTW)
€1.930,94(incl. BTW)
Hitachi SVC STD G610 Switch Maint 1Mo

HITACHI

Hitachi SVC STD G610 Switch Maint 1Mo

Referentie:
301-003873-01.P
€43,09(excl. BTW)
€52,14(incl. BTW)
Hitachi SVRS Brocade G610-8 Software

HITACHI

Hitachi SVRS Brocade G610-8 Software

Referentie:
G610-8SVCSWMAINT.P
€13,54(excl. BTW)
€16,38(incl. BTW)
HVL 5/125 LC/LC 5M 2F ROUND SB 1GIG OM3

HITACHI

HVL 5/125 LC/LC 5M 2F ROUND SB 1GIG OM3

Referentie:
JFLB3636005MFCI.P
€89,59(excl. BTW)
€108,41(incl. BTW)
HUS VM Drive Box Dense

HITACHI

HUS VM Drive Box Dense

Referentie:
DW-F700-DBX.P
€29.121,50(excl. BTW)
€35.237,02(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste