PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 1m

Mellanox

PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 1m

Referentie:
MC2609130-001
€101,52(excl. BTW)
€122,84(incl. BTW)
Mellanox Tech Supp Wrty Silver 3Y SN2410

Mellanox

Mellanox Tech Supp Wrty Silver 3Y SN2410

Referentie:
SUP-SN2000-CL-L-3S
€1.655,17(excl. BTW)
€2.002,76(incl. BTW)
Pas CPR hybrID Cab ETH 100GbE to 4x25GbE
€172,43(excl. BTW)
€208,64(incl. BTW)
SpctrmTM 100GbE 1U 16 QSFP28 2Pwr P2C
€13.967,35(excl. BTW)
€16.900,50(incl. BTW)
Mod ETH 1GbE 1Gb/s SFP Base-T 100m
€130,51(excl. BTW)
€157,92(incl. BTW)
Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 3m
€77,34(excl. BTW)
€93,58(incl. BTW)
PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 3m

Mellanox

PasCPRHybCab ETH 40GbE-4x10GbE 3m

Referentie:
MC2609130-003
€116,02(excl. BTW)
€140,38(incl. BTW)
Active Optical Cable 25GbE SFP28 5m
€178,87(excl. BTW)
€216,44(incl. BTW)
Rack instlltn K f/SN2100 S short depth1U
€837,91(excl. BTW)
€1.013,87(incl. BTW)
Opt Mod ETH 1GbE 1Gbs SFP LC-LC SX 500m
€64,44(excl. BTW)
€77,97(incl. BTW)