Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
€396,44(excl. BTW)
€479,69(incl. BTW)
Transceiver 100gbase Lr4 Qsfp Lc 10km Over Smf
€18.293,97(excl. BTW)
€22.135,70(incl. BTW)
Transceiver 100gbase Cwdm4 Qsfp Lc 2km Over Smf
€9.145,47(excl. BTW)
€11.066,02(incl. BTW)
Transceiver 100gbase Sr4 Qsfp Mpo 100m Over Om4 Mmf
€1.216,75(excl. BTW)
€1.472,26(incl. BTW)
HP 3m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+ Transceiver (AP819A)
€267,28(excl. BTW)
€323,41(incl. BTW)
Transceiver 5m B-series Active Copper Cable with Integrated SFP+
€301,08(excl. BTW)
€364,31(incl. BTW)
Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
€1.091,01(excl. BTW)
€1.320,12(incl. BTW)
8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
€130,99(excl. BTW)
€158,49(incl. BTW)
Transceiver Cisco MDS 9000 4GB FC SFP Short Wave
€740,13(excl. BTW)
€895,56(incl. BTW)
Transceiver 8GB Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+
€115,35(excl. BTW)
€139,57(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste